BIBLIOTHECA SITHIA
(SITHSKÁ KNIHOVNA)

Academia Sithia et Res Publica Sithia Vás vítají na svých nových webových stránkách, které jsou jak základními informacemi o nás, tak i elektronickou verzí Sithské knihovny na Arkanii, která je po tisíciletích konečně obnovovaná. Než opět dosáhne rozmachu a slávy své předchůdkyně z doby před pěti tisíci lety, bude to ještě dlouho trvat.
Academia Sithia již jednou své stránky měla - jak si možná někteří z vás vzpomenou - a tyto stránky tak dlouho různí jedinci (jež nebudeme jmenovat) slibovali předělávat a spravovat, až z toho nebylo nic. Po téměř roce neexistence jakéhokoli veřejně dostupného souboru informací o Sithu jako takovém i konkrétně o naší Akademii byly stránky pro všechny sympatizanty Sithu obnoveny či spíše přesněji řečeno znovuzřízeny. Vzhledem k tomu, že jsme je chtěli mít k dispozici pro Vás co nejdříve a řídili jsme se tudíž příslovím o vrabci v hrsti, informace na nich nejsou ani zdaleka kompletní a budou postupně přibývat. Proto Vás prosíme o trpělivost a shovívavost, že se po nějakou dobu nedočtete podrobné informace o všech významných osobnostech temné strany či Impéria, významných historických událostech apod. a že také po nějakou dobu nebudou dostupné úplně všechny odkazy. Budeme se tyto nedostatky snažit napravovat co nejrychleji a co nejdříve to bude možné.
A nyní k tomu, co Vás zde čeká:
V sekci "Academia" se dozvíte veškeré důležité informace o česko-slovenské Sithské akademii.
Sekce "Sithská věda" Vás bude průběžně seznamovat s výsledky výzkumů a objevy našich odborníků.
Sekce "Kalendář" je nezbytnou pomůckou pro každého, kdo nechce přijít o oslavu žádného sithského svátku.
Sekce "Res publica" pojednává o momentálním území naší říše, jeho politickém systému a diplomatických či vojenských vztazích.
V sekci "Akce" zjistíte, co se v poslední době dělo případně v dohledné době dít bude, přičemž z akcí již proběhnuvších budou k dispozici reporty a fotografie.
Academia Sithia je také patronkou literárních soutěží, podrobnosti o nich a samozřejmě i jejich výsledky čtěte v sekci "Soutěže".
Vy, kteří máte rádi sci-fi, fantasy a pochopitelně i SW fan-fiction, nakoukněte do sekce "Literatura", určitě tam najdete něco, co vás zaujme.
Nemohou chybět ani na netu a jinde porůznu sebrané "Zajímavosti" a také množství "Odkazů" na jiné zajímavé stránky.

Uvítáme veškeré ohlasy a připomínky na tyto stránky, pro které je k dispozici regulérní "Guestbook", kam můžete psát jakékoli své názory, postřehy a připomínky jak k těmto stránkám, tak i k fungování Akademie jako celku a k její prezentaci na veřejnosti. Dotazy k obsahu stránek a k Akademii jako takové směřujete spíše na Darth Ziru, dotazy technického rázu vám zodpoví hlavní webmaster Darth Richie. Pokud budete mít pocit, že nám potřebujete napsat osobně, nebo z nějakého důvodu nebude chtít, aby se váš názor objevil veřejně na guestbooku, použijte mailovou adresu hlavy Academie Darth.Zira@email.cz nebo hlavního webmastera Darth.Richie@centrum.cz. Stejné maily používejte i pro zasílání vašich případných příspěvků na stránky. Pro zasílání soutěžních prací do literárních klání vyhlašovaných Akademií užívejte pak zásadně toho mailu, který je uvedený v propozicích té které soutěže.
Na každý váš názor v guestbooku odpoví jeden z našich dvou adminů (Darth Zira nebo Darth Richie) co nejdříve to bude možné, stejně jako na vaše případné maily.

Upozornění pro všechny, kteří si to ještě nepřečetli na naší úvodní stránce:
TYTO STRÁNKY JSOU OPTIMALIZOVÁNY PRO ROZLIŠENÍ 1024x768 BODŮ
, takže kdo máte nastavené jako výchozí jiné rozlišení, můžete mít problémy (písmo je příliš velké, příliš malé, tlačítka vám utíkají bůhvíkam...), proto doporučujeme pro čtení našich stránek nastavit uvedené rozlišení.