STAR WARS CELEBRATION

Při příležitosti 30. výročí premiéry nám všem dobře známé Nové naděje se veliký George ve flanelové košili rozhodl vyjít vstříc i svým evropským fanouškům, pro které je to na Star Wars Celebration za „Velkou louži“ trochu z ruky. Poprvé v historii bude tedy tato akce pořádána i na našem kontinentě, přesněji ne tak zcela, neboť se jejím hostitelem stane Londýn. Protože zpáteční jízdenky z Prahy dnes už zase tolik nestojí, ve dnech 13. až 15. července příštího roku do města nad Temží zamíří jistě každý pravověrný fanoušek Hvězdných válek, aby na vlastní oči viděl celebrity této své oblíbené ságy, zúčastnil se soutěží a přehlídek kostýmů a případně si i zakoupit nějaké ty hračky a jiné blbinky s touto ságou spojené.
Bližší podrobnosti tady.
Více toho bude patrně na těchto stránkách, kde toho zatím moc není, mj. se dá zaregistrovat do mailing listu, ale snad se tam brzy více podrobnosti objeví.
Lucasfilm pochopitelně nemíní ochudit ani své domácí publikum, pro které je daleko pro změnu Londýn, takže příští rok bude v pořadí již čtvrtá Celebration rovněž v Americe, kde se místem konání stane tentokrát Los Angeles. Takže kdo má zájem, může si zaletět i tam. Více informací zde.