TAJNÁ ORGANIZACE S-JEDI
(anonymní a přísně utajovaný text z chrámu Jedi, který se nám dostal do rukou)

Motto:
Spas mou touhu, milá.
Půjdeš-li se mnou, vejde do mě síla

(S.J. Lec)

Říkáme si S-Jedi. Nikdo o nás neslyšel, žijeme v utajení. Na první pohled jsme normální Jedi – hnědobílé oblečení, lightsaber a tak. Jenže máme problém. Ovládáme Sílu jen při pohlavním styku. Jistě uznáte, že by to byla nevýhoda, kdyby…Kdyby nás takových nebylo více. Naši mistři o tom neví, ale zde, ve sklepeních se skrývají i jiné věci, než jen Sithské holocrony. Přijdete-li k jedné zdi a zmáčknete její správnou část, otevřou se vám se dveře do míst, kterým říkáme „Kobky slasti“.
Zde se nachází spousta žen. Nebojte – chováme se k nim jako správní Jedi. Některé se na začátku sice bránily, ale demokraticky se přesvědčily, že bude lepší se nebránit. A pokud se náhodou brání, vezmeme si je násilím a při prvním orgasmu jim vypálíme mozek. Jistě, není to etické, ale hlavně to je stoprocentně účinné.

Jak tedy funguje náš přístup k Síle? Je to velice jednoduché. Čím více jsme sexuálně vzrušeni, tím více jsme schopni svou mysl otevřít Síle. Ve vrcholných okamžicích jsme pak schopni dělat věci, o kterých se normálním Jedi ani nesnilo. Proto nás také nepoznáte od normálních Jedi. Když třeba chceme na ulici použít Sílu, cožpak v okolí není dost hezkých holek, na které se můžeme podívat? Cožpak je tak těžké vzrušovat se jen pohledem na ně? Řekli byste, že nemáme kde cvičit. Možná ano, ale my máme Mistra. Je jím sám ctihodný senátor Palpatine a učí nás správným technikám, učí nás, jak soustředit svou vůli, jak uchopit tyto podněty. Je jen naší smůlou, že neovládá Sílu, že nám nemůže ukázat další cesty k Síle. Je i na něm vidět, že by nám rád pomohl, ale že to není v jeho silách. Přesto se ale řídíme jeho dobrými radami a nasloucháme věcem, na které normální Jedi nemají ani pomyšlení. Je tu ještě jeden důvod. Oni by naše způsoby označili za cestu k Temné straně. Ale copak může být něco tak příjemného Temného? Jak jen mohou ti nikdy nepolíbení frigidní starci posuzovat škodlivost něčeho, co sami ani nevyzkoušeli?
Všechny naše způsoby využívání Síly jsme zatím shrnuli do knihy „Využití sexu pro účely Síly“, kterou nám pomohl ctihodný senátor napsat, aniž by věděl cokoliv o Síle, za což si zaslouží náš obdiv. Zde vám poskytujeme ukázku z toho díla:

(…)Stalo se mi asi před třemi roky, že jsem seděl v baru a hrál sabbac. Přišla ke mně hezká šlapka a jestli jí nekoupím něco k pití. Koupil sem jí, co chtěla, a rovnou se zeptal, kolik bere. Řekla si cenu a já ji vzal. Vypadala sice překvapeně, ale Jedijské prachy platí, že? Takže šla. No, možná si myslela, že jsem nějakej úchyl převlečenej za Jediho, ale už jsem jí dal tolik, že by šla do postele i s Wokkiem. Zachránilo mi to prachy a život. Ved sem si ji ulicí a byl pořádně nadrženej. Zahlíd jsem jen tak koutkem voka pohyb, jak se nějakej stín odpoutal od zdi.
“Vykouříš mne hned tady,“ spustil jsem na ní.
“Za ty kréda, cos mi dal, ti ho třeba ukousnu,“ řekla a rozhrnula mi můj Jedijskej hábit.
Tři chlápci, co se objevili náhle na obou stranách uličky, vypadali překvapeně, ale já dělal, že mám zavřený oči a ta šlapka je nemohla vidět, takže se k nám blížili. Asi si chtěli počkat, až mě dokouří a pak blasterem připravit mě o kredity a šlapku o práci. No, každopádně, ona byla profík, takže jsem se udělal poměrně brzo. Použil jsem veškerou sílu proti těm otrapům a ta moje šlapka měla štěstí, že se neotočila, protože bych nechtěl, aby mě teď pozvracela(…)