ŽIVOTOPISY

Zde máme v úmyslu postupně zveřejňovat životopisy významných představitelů Sithu a dalších force-userů jakož i důležitých, leč Silou nevládnoucích, osobností Impéria – a to především s ohledem na jejich užitečnost pro sithskou věc či jiný vztah k Sithu. Podle toho je tato sekce i dále členěna. Omlouváme se, ale sepsání objektivních od džedájské či prorebelské propagandy očištěných životopisů je úkol velmi obtížný a především dlouhodobý. Nechceme nabízet nekvalitní nedodělky, proto jsou zde v současnosti podrobné životopisy pouze některých osobností.
Jako prioritní úkol jsme z důvodů poučení široké veřejnosti brali samozřejmě sepsání životopisů force-userů a to jako prvních těch, kteří jsou méně známí z filmů. Až po zveřejnění jejich životpisů začaly být zracováváni i ti další. Zatím se tedy můžete něco dozvědět o naprosté většině dávných vládců sitshké říše stejně jako o některých významných sithských lordech a ladies z doby novější. Celá subsekce je doplněna životopisy dvou žen mimořádně nadaných na používání Síly. V imperiální subsekci jsou pak stručná pojednání o grandadmirálech včetně více podrobně rozpracovaného Thrawna. Doufáme, že velmi brzy zde budou k dispozici přinejmenším v té nejzákladnější podobě životopisy všech významných osobností Sithu i Impéria. Poté budou dále upravovány a v souladu s posledními poznatky našich vědců zpřesňovány a doplňovány.


!!!Poznámka pro ty, jež jsou připojeni přes telefonní linku či jiné nesmírně pppommmalé spojení:
Všechny linky obsahují poměrně dost obrázků, takže se mohou načítat i několik minut. Proto doporučujeme si během této doby otevřít v dalším okně buď úplně jiné webové stránky nebo během té doby chatovat na ICQ či si otevřít naše stránky – literární sekci, reporty z conů, historii, eseje apod. (stránky kde je pouhý čistý text nebo převážně text jen s pár obrázky).
Pokud se na této stránce nenačtou všechny obrázky, což se může při hodně pomalém nebo přetíženém připojení stát, doporučujeme vyzpětovat a pokusit se otevřít znovu. Pak už by se měly otevřít všechny obrázky.
Testovali jsme na jednom z nejpomalejších možných připojení a napodruhé se vše otevřelo bez problémů.

SITHOVÉ A DALŠÍ UŽIVATELÉ SÍLY

IMPERIÁLOVÉ