TECHNIKA

Tato sekce je zpracovávána více méně chronologicky, tedy jako první jsou k dispozici podrobná pojednání o technice používané separatisty i republikou v období Klonových válek a těsně před nimi. Z některých, především republikou používaných, vozidel a plavidel se posléze vyvinuly slavné a úspěšné imperiální lodě a další zbraně, což je hlavní důvod našeho zájmu o ně. Sekce imperiální je prozatím ve stádiu zrodu a pro začátek nabízí zájemcům aspoň něco málo obrazového materiálu se základními informacemi.


!!!Poznámka pro ty, jež jsou připojeni přes telefonní linku či jiné nesmírně pppommmalé spojení:
Oba linky obsahují přes 30 obrázků, takže se mohou načítat i několik minut. Proto doporučujeme si během této doby otevřít v dalším okně buď úplně jiné webové stránky nebo během té doby chatovat na ICQ či si otevřít naše stránky – literární sekci, reporty z conů, historii, eseje apod. (stránky kde je pouhý čistý text nebo převážně text jen s pár obrázky).
Pokud se na této stránce nenačtou všechny obrázky, což se může při hodně pomalém nebo přetíženém připojení stát, doporučujeme vyzpětovat a pokusit se otevřít znovu. Pak už by se měly otevřít všechny obrázky.
Testovali jsme na jednom z nejpomalejších možných připojení a napodruhé se vše otevřelo bez problémů.

TECHNIKA SEPARATISTŮ A STARÉ REPUBLIKY

IMPERIÁLNÍ TECHNIKA