PODMÍNKY SOUTĚŽE

Účastnit se mohou všechny původní česky nebo slovensky psané a dosud nikde nepublikované básně parodicky parafrázující Karla Jaromíra Erbena či jiného všem notoricky známého čelného českého či slovenského básníka (K. H. Máchu, J. Nerudu, J. Vrchlického, V. Nezvala, F. Hrubína, J. V. Sládka, J. Kollára atp.). Podmínkou ale je, že dotyčná báseň bude mít svým námětem, místy či postavami jasnou (!!!) spojitost s onou Georgem Lucasem vymyšlenou předalekou galaxií.
Rozsahem by příspěvek neměl překročit délku nejdelší Erbenovy balady (epos o rozměrech Homérovy Illiady opravdu číst nehodláme).
Zasláním příspěvku do soutěže autor souhlasí s jeho publikací na stránkách Academiae Sithiae a případným otištěním ve sborníku (bude-li vydán).
Soutěžní příspěvky posílejte virů prosté v nějakém běžném formátu (nejlépe doc - a pokud nám budete chtít udělat radost, tak i v html) a za použití jednoho z nejběžnějších fontů písma (Arial, Courier, Times New Roman) na mailovou adresu Darth.Zira@email.cz. S eventuálními dotazy se obracejte tamtéž.
Uzávěrka soutěže je Diei Tricessimi Primi Ragnosii Anno V Rei Publicae Sithiae (31. 5. 2007 občanského kalendáře) a ke slavnostnímu vyhlášení výsledků spojenému s předáním diplomů a recitací nejlepších soutěžních příspěvků dojde v rámci zahajovacího galavečera SithConu na Festivalu fantazie ad Diei secundi Adasii Anno V Rei publicae Sithiae (v pondělí 2. 7. 2007).