SITHSKÝ HOLOCRON ARPS III

Zklamali jste nás, doufali jsme totiž, že se nám sejdou dílka v kulhánkovském stylu plná krve, brutality, tvrdého sexu a násilí všeho druhu, případně že ti úplně nejútlocitnější (kterým se střeva létající vzduchem a mozky stékající ze zdí poněkud hnusí) nás obšťastní alespoň něčím, z čeho i bez vyhřezlých vnitřností a potoků krve bude zatraceně běhat mráz po zádech či slabší povaha propadne těžké depresi. Měli jsme totiž takovou skytou ambici, že se tato soutěž stane jistou Star Wars fan fiction odbdobou "Ježíšku, já chci plamenomet" nebo aspoň "Roklí šeré smrti" ve stylu předaleké galaxie. Ovšem autoři nám dodali dílka přespříliš krotká, málo násilná nejspíš i na džedájský vkus.
No, co s vámi naděláme, museli jsme brát, co jste poslali. Ovšem pro příští ročník byste se měli výrazně polepšit!!! Tohle nejsou stránky hippies, Greanpeace ani pobočka Katolického týdeníku!
Na slavnostním galavečeru Koprconu 2006 byly vyhlášeny výsledky, které jsou poněkud netypické. Porota neudělila žádné první místo, pouze dvě druhá. Původně jsme to chtěli vyřešit tradičně sithsky, tedy že se autoři o cennou trofej utkají v souboji na světelné meče přímo na pódiu. Oni však náš záměr nějak prohlédli (že by použili Sílu?) a pro jistotu se ani jeden z nich na Koprcon nedostavil a převzetí diplomů si raději domluvili jinak.

Takže zde jsou konečné výsledky:

2. místo: Josef Šorm aka Galdon - Princ Sithů
a Libor Machát - Naboo

3. místo: Virimith Stoker - Královské povinnosti

Další ročník prozatím nevyhlašujeme (ale samozřejmě časem oficiálně vyhlášen bude), ovšem kdo má chuť předvést, jak by měl takový pořádný sithský horor vypadat a chystá se tudíž začít pracovat na něčem, co by se do nějakého toho příštího ročníku přesně hodilo, podrobné obecné podmínky této soutěže nalezne zde.