ODKAZY

Klubové a osobní stránky

Stránky patřící našim spojencům, s nimiž jsme navázali velmi úzkou spolupráci.
Czech Empire

Stránky patřící jiné spojenecké organizaci, se kterou také navázání užší spolupráce plánujeme.
Siths 4ever

Stránky tvůrců fan-filmů na téma Hvězdných válek, se kterými rovněž budeme nějak spolupracovat.
The Fan Films

Stránky zajímavé pro všechny, kteří chystají točit fan-filmy na na náměty ze světa Star Wars.
Volfs Production

Plno krásného fan-artu na téma Star Wars a také fotky úžasných Střelcových modýků ze světa "galaxy far far away".
Yodaland

Ještě něco pro milovníky fan-artu na téma Hvězdných válek a především jsou zde skvělé parodické komixy a další žertíčky o Star Wars. Také jejich odkazy nejsou od věci.
Solah!

Pokud se chce někdo poučit o nájemných lovcích a případně i o něčem dalším, může juknout sem. I zde se nalézají zajímavé linky na další stránky nejen o Star Wars.
Bounty hunter

Takřka encyklopedická pojednání o všech možných osobnostech Impéria (z nichž o většině jste patrně ani neměli ponětí), sithužel na srozumitelnosti textu občas ubírá velmi nevalný překlad z angličtiny.
Imperiálové

Pro ty, kteří neumějí anglicky, naprosto jedinečná všehochuť informací o fenoménu zvaném Star Wars
Czech Star Wars Universe

Ti, kteří se nechtějí probírat celými stránkami cswu a mají rádi fan-fiction, mohou kliknout rovnou sem. Původní česká a slovenská tvorba i překlady z jiných jazyků. Naprostá většina je sice silně prodžedájsky a prorebelsky orientovaná, ale je tam i sekce věnovaná sithské a imperiální fan-fiction a kromě toho, poznat nepřítele nikdy není na škodu...
Jediland

Webové stránky jednoho velmi sympatického a celkem spřáteleného sci-fi klubu (upozornění - vzhledem k dosti náročné grafice se většinou načítají poněkud déle, ale návštěva určitě stojí za to).
SFK Palantír

Webové stránky dalšího vcelku sympatického a spřáteleného sci-fi klubu, na kterých by se časem měly objevit i nějaké povídky.
SFK Zebra

Něco pro ty, kteří mají na našich stránkách sci-fi povídek málo - stránky sci-fi klubu Andromeda, kde jsou povídky ze soutěže "O stříbřitělesklý halmochron".
SFK Andromeda

Stránky pro milovníky upírů a především karetních her na toto téma, najde se zde ovšem i dost povídek na upíří a jiné hrůzostrašné náměty.
Prague by Night

Již slíbené webové stránky našeho člena Darth Mortyho - Gontara.
Gontar

Stránky našeho nadšeného slovenského příznivce, jehož článek je k dispozici v sekci "Zajímavosti".
Augustín Sokol

Kdo si chce něco počíst nebo popovídat obecně o všech možných žánrech fantastiky s podobně "postiženými" jedinci, měl by čas od času navštívit tyto stránky.
Hostinec u starého elfa a iné

Oficiální stránky česko-slovenského fandomu, kde se dozvíte hodně interesantního, mj. i to, které další prapodivné spolky - mimo toho našeho - lze nalézt v české kotlině eventuálně i pod Tatrami a čím zajímavým se vyznačují.
ČS Fandom

Kdo je kdo v české (československé) fantastice - informace o spisovatelích, nakladatelích, redaktorech, organizátorech literárních soutěží, předsedech sci-fi klubů a dalších "celebritách" ČS Fandomu.
Kdo je kdo

Elektronické magazíny týkající se žánru fantastiky

Sci-fi příloha internetového listu Neviditelný pes, která informuje (zejména ex post) prakticky absolutně o všem, co se ve fandomu šustne.
Sarden

Hlavní a oficiální informační orgán ČS Fandomu, kde se lze dočíst prakticky o všech probíhajících soutěžích či chystaných akcích, nechybí zde samozřejmě ani postřehy ze všech již proběhnuvších nebo i jejich případné exaktní výsledky. V mnohém se kryje se Sardenem, ale kdo si opravdu nechce nechat ujít nic zajímavého, měl by pro jistotu číst obé. V tištěné podobě každé nejnovější vydání k dispozici u hlavy Akademie, zde archiv vydání v elektronické podobě (jednotlivá čísla se tam objevují v závislosti na tom, kolik má prezident ČS Fandomu právě času).
Interkom

Elektronický leč vcelku dost dobrý magazín zaměřený na fantastiku, s nímž občas spolupracujeme.
Mfantasy

Další podobný webový magazín.
Svět fantazie

Webové stránky nejúspěšnějšího českého časopisu, který má podtitul "měsíčník fantasy, sci-fi a hororu".
Pevnost

Webové stránky hlavního slovenského scifistického a fantazáckého časopisu.
Fantázia

Mp3 archiv vysílání stanice "Leonardo" Českého rozhlasu, magazín o lidech, technice a technologiích "Nula jednička" v jehož rámci se čtou současné české sci-fi povídky.
Nula jednička

A na závěr této části něco pro všechny psavce či o psaní se pokoušející členy a sympatizanty naší Akademie - zcela profesionální on line literární workshop!!! Dle tvůrců těchto stránek - cituji: "Toto je projekt pre Vás, nádejných autorov fantastiky. Ak máte poviedky alebo básne, o ktorých si myslíte, že stoja za to, skôr ako ich vyhodíte alebo dáte zožrať psovi, pošlite nám ich. My si ich prečítame a napíšeme Vám, čo vylepšiť, prípadne tú ktorú poviedku ohúrení rovno zavesíme na stránku (aj s komentárom). Tu sa Vám k nej môžu vyjadriť aj smrteľníci, čiže čitatelia."
Fiction Stories

Odkazy na stránku s dalšími praktickými radami pro všechny psavce tady

Informace o conech a jiných akcích

Podrobný kalendář všech akcí (nejen conů, ale i koncertů nebo uzávěrek literárních soutěží) na nejbližší měsíc:
Kalendář akcí - scifiworld

Podle tohoto kalendáře si můžete plánovat svůj scifistický čas dlouho dopředu.
Kalendář akcí - cca roční výhled

Podrobné informace o bezkonkurenčně nejmonstróznější každoroční akci ve fandomu, která je Sithu velmi nakloněna - letos poprvé zde máme vlastní linii!!!
Festival fantazie

A o jejím tradičním podzimním pokračování.
FF Speciál

A zpětně též něco o conu věnovaném všemu temnému, hrůznému a jinak strašlivénu, na jehož zdaru se část Akademie podílela ze všech svých sil. Zvláště fota stojí za to!!!
SKON

Další zpětná informace o conu věnovaném primárně sci-fi, zejména třem "Star fenoménům" - Star Trek, Star Gate a samozřejmě Star Wars, o kterém všichni doufáme, že se stane důstojným nástupcem Pragoconu, který se začíná orientovat spíše na jiné publikum, např. čistou fantasy a hry všho druhu, takže ryze scifistické linie (včetně SW) z něj sithužel pomalu mizí...
S con

Informace o takřka ryze starwarsáckém conu - sice se zde informace objevují zpravidla až nedlouho před touto akcí, ale zkrátka a dobře pro přehled proč ne.
Koprcon

Spíše jen z piety informace o conu kdysi hojně a nadšeně navštěvovaném, který bývával k Sithům velmi vstřícným...
Pragocon
Pragocon

Další stránky týkající se Star Wars

Velmi důležité - podpořte peticí organizování Zimních olympijských her v roce 2014 na Hothu!! Zároveň můžete sami navrhovat interesantní nové sporty a další změny do programu této plánované olympiády.
Hoth 2014

Upalujte na Star Wars Revelations a stáhněte si zajímavý fan film!!!

Pro všechny angličtinou vládnoucí naprosto unikátní stránky - osobní deníček Darth Vadera! Kromě toho se i zde nacházejí linky na spoustu zajímavých (ovšem anglických) stránek o Star Wars.
Darth Vader's memoires

Další velmi veselé stránečky - trošku upravený scénář Epizody III
Revenge of the Sith

Ti, kteří si chtějí trochu počíst - a zároveň umějí cizí jazyky, mají nové možnosti!
SW komixy
SW knihy

Plno hezkých obrázků, i nějaká videa...
Holonesquik
Star Wars Galery
The Celestia Motherlode

Ti bohatší si díky Darth Roonovi mohou vybírat, co si koupí, ostatní mohou pouze žasnout a tiše závidět...
Parks Sabers

Další šance pro ty movitější vybrat si něco pěkného...
Replika 1
Replika 2

A něco obzvláště exkluzivního pro horních deset tisíc - je na něm pravé zlato!!!
Replika 3

Další možnost koupit si nějaký nový lightsabre...
Repliky Hvězdné války