NASSABLANCA

LORD TIVIUS

Vystoupila ze vznášedla, krásná a doprovázená dokonalým elegánem. Kolem se skýtal pohled na Oblačné město, zářící jako diamant v nekonečných pláních mraků, jež tvořily atmosféru planety Bespin. Shmi Skywalker, ona uchvacující dáma, odešla se svým partnerem do jednoho z nejdražších apartmánů města.
Příběh jako z romantického filmu. Bohatý továrník z Otoh Gunga, Boss Nass, se zamiloval do krásné otrokyně z Tatooinu, zapomněl na bohaté dědičky gunganských rodů. Okamžitě se svojí milovanou vycestoval na romantickou cestu po nejlíbeznějších koutech známé galaxie,
Uplynuly dny. Shmi Skywalker znovu seděla na terase svého osiřelého domečku z nepálených cihel. Přemýšlela o svém synovi. Včera přivedl domů velice podivnou skupinu lidí. Jednoho vysokého muže, zakřiknutou dívku, malého robota a úžasně vypadajícího mladého gungana, který Shmi připomněl její jedinou zhrzenou lásku.
Ozvaly se kroky. Za Shmi přišel ten podivný dědek. Chtěl mluvit o jejím synovi, o jeho schopnostech. O jeho otci. Když se zeptal na druhého rodiče, Shmi jenom zažehnala dávnou vzpomínku. "Nikdo." odpověděla.